אודות

Sea2door הינו חנות דגים לחלוקת דגים עד בית הלקוח של חברת "זיקו דגים".

החברה פועלת בענף הדגים הטריים כבר למעלה מ 40 שנה, מירב הפעילות העסקית הינה שיווק סיטונאי של דגי ים ודגי גידול מקומיים ובחלוקה למסעדות, חברות קייטרינג והסעדה המובילות בתחום באזור גוש דן.
בנוסף בבעלות החברה ספינת דייג הפועלת בים התיכון ועוגנת בנמל אשדוד. הספינה מביאה מידי יום דגי ים ופירות ים טריים מדייג מקומי ואנו שמחים להציג בפניכם את האפשרות להגיע להיצע דגי הים שברשותנו. המותג Sea2door נולד מתוך ידיעה שהקהל הישראלי מעוניין לקבל דגי ים טריים ואיכותיים ברמה יום יומית עד הבית. הדגים נארזים ומעובדים במפעלנו בסטנדרטים הגבוהים ביותר הן מבחינת המוצר עצמו והן מבחינת רמת הטיפול במוצר.
מטרתנו להביא אליכם עד הבית דגים ברמת איכות גבוהה ובשירות איכותי ואמין.
מאחלים לכם הנאה ברכישת מוצרינו

אודי בכור,
סמנכ"ל, זיקו דגים
 
מדיניות החברה
חברת Sea2door שומרת את כל פרטי הלקוחות במטרה לתת שירות טוב יותר ולהבין את כל צרכי לקוחותינו. החברה לא תעשה כל שימוש או תעביר פרטים אלו אלא לצרכי שיווק הדגים ופירות הים ללקוחותינו. פרטי הלקוח יועברו לגוף שלישי אך ורק באישור הלקוח או על פי דרישה של רשויות החוק. אפשרות נוספת הינה במידה ואינך נמצא באזורי החלוקה המוגדרים בחברה ובכל זאת ביקשת לקבל הזמנה באמצעות חברת שליחויות אשר לה יועברו פרטי הלקוח וכתובתו בהתאם לצרכי המשלוח. כמו כן פרטי החיוב באשראי מוצגים לחברות האשראי הרלוונטיות. כלקוח החברה ישלחו אליך עדכונים במייל או בדואר לגבי מבצעים ומוצרים שעשויים לעניין אותך, במידה ואינך מעוניין לקבל מידע זה אנא עדכן אותנו במייל או בדואר למשרדי החברה.